preskoči na sadržaj

Gimnazija Eugena Kumičića Opatija

Login
Kalendar
« Rujan 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Virtualna šetnja ...

bit.ly/gek-opatija

 



e-Potvrde za učenike

e-Ispričnica

DOS

Edutorij e-Škole
 

MZO


Anketa
Gdje biste voljeli studirati?








Poveznice
Dnevni tisak
Katalog školske knji...
Ucenicki dom Lovran
Dobro došli!

Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 9. 2020.

Ukupno: 39120
Ovaj mjesec: 4073
Ovaj tjedan: 811
Danas: 158
Centarmature.hr


Centarmature.hr

"...nastavak u obliku Viber zajednice Centar mature u kojoj se svakodnevno objavljuju relevantne novosti i u kojoj postoji mogućnost slanja privatne poruke, a odgovor na upit stiže u najkraćem mogućem roku. U Viber zajednici integriran je i chatbot koji služi kako bi davao odgovore ..."
(
https://www.ncvvo.hr)

Erasmus+ Unlock!

 

  
   

Školski list

 

EKO ˝Malo ..."

Pjesan o GEK-u

Virtualna dan škole

Simulirana sjednica...

Uspjesi naših učenika

Otvoreni dan u GEK-u

Valentinovo

MEMENTO 2021

Čestitka

Izložba Ljudska prava

 
Međunarodni dan ljudskih prava

Svjetski dan učitelja

www.facebook.com

Nastava
Raspored popravnih ispita
Administrator Oliver Kvasina / datum: 16. 7. 2021. 13:54

 

Predmet

Razred

Pisani dio

Usmeni dio

Ispitno povjerenstvo

Povijest

2.b

/

24.8.2021.
u 8:30h,
učionica br. 5

1. Sanja Simper – ispitivačica

2. Tea Dedić – predsjednica

3. Ivana Surić - članica

Matematika

2.b

23.8.2021.
u 12:15h,
učionica br. 4

24.8.2021.
u 8:00h,
učionica br. 4

1. Sandra Sergo – ispitivačica

2. Tea Dedić – predsjednica

3. Sanja Perman Benković - članica

Matematika

3.a

23.8.2021.
u 12:15h,
učionica br. 4

24.8.2021.
8:30h,
učionica br. 4

1. Sandra Sergo – ispitivačica

2. Kristina Staničić – predsjednica

3. Sanja Perman Benković - članica

 


[OPŠIRNIJE]



Raspored dopunskog rada 29.06.2021. – 09.07.2021.
Oliver Kvasina / datum: 28. 6. 2021. 10:36

29.06. 2021. utorak

11:30-13:30

Matematika 2.B, 3.A, 3.B

11:30-13:30

Francuski jezik

30.06.2021. srijeda

8:00-10:00

Povijest

8:00-10:00

Talijanski jezik

01.07.2010. četvrtak

8:00-9:20

Matematika 2.A

8:00-10:00

Matematika 2.B, 3.A, 3.B

8:00-10:00

Francuski jezik

02.07.2010. petak

8:00-10:00

Povijest

8:00-10:00

Talijanski jezik

05.07.2010. ponedjeljak

8:00-10:00

Matematika 2.A

8:00-10:00

Matematika 2.B, 3.A, 3.B

8:00-09:20

Francuski jezik

06.07.2010. utorak

8:00-10:00

Povijest

8:00-10:00

Talijanski jezik

10:30-11:50

Matematika 2.A

07.07.2010. srijeda

8:00-10:00

Matematika 2.A

8:00-10:00

Matematika 2.B, 3.A, 3.B

8:00-09:20

Francuski jezik

08.07.2010. četvrtak

8:00-10:00

Povijest

8:00-10:00

Talijanski jezik

09.07.2010. petak

8:00-9:20

Matematika 2.A

 

[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju